אל תתנו לאף אחד להפריד בינכם

בדרך להסדרת מעמד של בן זוג זר בישראל? אנחנו כאן בשבילך!

אמינות וניסיון חסרי תקדים

אמינות וניסיון חסרי תקדים

אמינות וניסיון חסרי תקדים

אמינות וניסיון חסרי תקדים

אמינות וניסיון חסרי תקדים

אמינות וניסיון חסרי תקדים

לפרטים ויצירת קשר

או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!

הסדרת מעמד בן זוג זר בישראל 

סיפורי אהבה בין אזרחים ישראליים לבני זוג זרים הם סיפורים אנושיים יפים אך מורכבים.


בני זוג מעורבים שרוצים להינשא ולחיות יחד בישראל תוך שמירת התא המשפחתי והקניית מעמד המקנה לבן הזוג הזר זכויות אזרחיות מלאות – מגלים שזה אפשרי, אך לא פשוט.

 

הזכות להסדרת מעמד בני זוג זרים אינה אוטומטית, והדרך אליה רצופה בבירוקרטיה ובהתנהלות מייגעת ומתסכלת מול משרד הפנים. הליך הסדרת המעמד כרוך בהגשת בקשה מסודרת, שחייבת לכלול את כל המסמכים והתעודות, כאשר הם מתורגמים ומאומתים כדין ובהתאם להנחיות, על מנת למנוע דחיות ועיכובים טכניים. השלב השני והחשוב הינו חקירה שנערכת לבני הזוג בנפרד, במטרה לבחון את כנות הקשר ביניהם וקיום מרכז חיים משותף בישראל. לעיתים משרד הפנים דוחה את הבקשה להסדרת מעמד בן הזוג בטענה שלא הוכחה כנות הקשר ממגוון סיבות, שבמקרים רבים מתבררות כשגויות. מכאן מתחילה סאגה סבוכה של הגשת עררים בפני בית הדין וערעורים לבתי המשפט השונים.

 

המערכה המורכבת הזו יכולה להיראות אחרת ולהסתיים במהרה ובהצלחה בעזרת ייצוג של עורך דין מנוסה המתמחה בתחום. משרד עו"ד עמרי אזולאי הוא הכתובת המקצועית והאמינה לטיפול בכל הבקשות להסדרת מעמדם של זרים בישראל. לזכות עו"ד אזולאי נזקפות מאות הצלחות בתיקים סבוכים, בהם הצליח לבטל דחיות של משרד הפנים ע"י הוכחת כנות הקשר של לקוחותיו. כל זאת תוך מתן ייעוץ אישי ומקצועי וליווי צמוד ואמפתי.

משרד עו"ד עמרי אזולאי מטפל במגוון נושאים בתחום המשפט המנהלי ודיני העבודה, וביניהם: הסדרת מעמד בני זוג זרים, קבלת אשרות שהייה בישראל, ביטול החלטות משרד הפנים, והגשה וניהול של עררים וערעורים לבתי המשפט השונים.

כל הזכויות שמורות ל- עו"ד עמרי אזולאי

דרך אבא הלל 7, רמת גן בניין "בית סילבר" קומה 15

עיצוב ובניה DigitalMarket

לפרטים ויצירת קשר חייגו עכשיו: 0723713370 או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!

צרו קשר Call Now Button דילוג לתוכן