עומרי אליהו

"שמי עומרי אליהו, והנני אחד מלקוחותיו המרוצים של עו"ד עמרי אזולאי.
הגעתי לעומרי דרך המלצה חמה מאוד של חבר אחר, אשר השתמש בשירותיו של עמרי לצורך הסדרת מעמד של בת הזוג בישראל.
עמרי היה מקצועי וקפדן לאורך כל הדרך, הראה בקיאות רבה בתהליך וכיסה כל סיכון אפשרי.
הוא היה בקשר שוטף עם בת זוגתי, והנחה אותה בצורה הטובה ביותר לגבי כל מה שנדרש ממנה, תוך כדי הכוונה וליווי עם עמידה בלוחות הזמנים הנדרשים.
בת זוגתי הרגישה מאוד בנוח לפנות לעמרי בכל נושא שהוא, ולוודא איתו לפני שהיא עושה כל צעד או לפני שהיא מוציאה כל מסמך הדרוש לתהליך.
עשינו מפגשים וסימולציות רבים, אשר עזרו לנו להרגיש מוכנים ובטוחים יותר.
גם המחיר היה הוגן ובהחלט ההשקעה הייתה שווה.
 
אמליץ בחום על עמרי לכל המתעניין בתהליך."

בת אל עזריה

" רציתי להביא את בן זוגי התאילנדי מתאילנד כשהייתי בהריון ובזכות עו"ד עומרי אזולאי זה קרה כלכך מהר שבן זוגי הספיק להגיע לישראל, ולהיות איתי בלידה! ובזכותו הכל יהיה לי מאורגן ומתוכנן כמו שצריך והכל עבר חלק.. בלעדיו התהליך היה הרבה יותר קשה ומסובך ..   עו"ד עומרי אזולאי טיפל במקרה שלי במהירות מסירות רבה אכפתיות, הקשבה , והבנה שלא נתקלתי בעבר.

תודה רבה לך הכל !! ובהצלחה במשרד החדש! "

רחל דרעי

"לכבוד עו"ד עומרי אזולאי

כשהגעתי למשרדך הייתי נואשת מההתמודדות מול משרד הפנים בכל הקשור לאישור כניסתו של בעלי לארץ, רציתי להודות לך על העזרה ההקשבה וההבנה המיקצועיות והכריזמתיות מול מערכת שלבד היה בלתי אפשרי להתמודד מולה ! אחרי מאמצים אדירים הצלחת להכניס את בעלי ארצה ואיחדת אותנו ! תודה רבה על הכל ! "

מרינה ודוד גלבוע

עמרי היקר

מרינה ואני רוצים להודות לך על תשומת הלב האישית והנעימה, על המקצועיות והמסירות שהפגנת במהלך הטיפול בנו בתהליך הארוך מול משרד הפנים. תודה על היחס האישי הסבלנות והרוגע שהפגנת לאורך התהליך. מאחלים לך הרבה הצלחה בהמשך הדרך.

תחושתנו היא שזכינו בחבר ויועץ ואין ספק שתמיד נשמח להמליץ על שירותיך בפני חברים או לכל מי שיצטרך המלצה לבעל מקצוע מהשורה הראשונה.

בתודה והערכה, מרינה ודוד גלבוע

דורון בן אלעזר

עמרי טיפל בתיק שלי ובתיק של בת זוגתי באופן מקצועי ביותר.

עמרי תמיד היה זמין לכל שאלה וענה באופן ענייני ומקצועי, גם ברגעים המלחיצים ביותר בהמתנה לתשובה ממשרד הפנים ומשרדי ממשלה נוספים.

בזכות הליווי המקצועי והייצוגיות של עמרי בזמן הראיון ובזמן הגשת המסמכים הצלחנו לעבור את התהליך באופן חלק שכן כל פקיד מפרש את תקנות המשרד באופן שונה.

אנו ממליצים על שרותיו בחום.

קובי

"עומרי טיפל בתיק שלי ושל בת זוגי, תוך הפגנת מקצועיות ומחויבות מלאה לכל אורך התהליך וכן תו"כ שמירה על רמת זמינות גבוהה לשאלותינו ובקשותינו השונות.

אנו ממליצים בחום על עומרי.

קובי"