קבלת אזרחות ישראלית

קבלת אזרחות ישראלית

משרד עו"ד עמרי אזולאי מנוסה בייעוץ וטיפול בלקוחות רבים אותם ליווה בהצלחה בתהליך קבלת אזרחות ישראלית. עו"ד אזולאי בקיא בכל רזי חוק האזרחות ונוהל הטיפול בבקשת התאזרחות במשרד הפנים. בהתאם לכך, ביכולתו להתוות את הדרך המיטבית לקבלת האזרחות, כמו גם להתמודד עם הבעיות השונות שעלולות לצוץ במהלכה.

קרא עוד »
עורך דין משרד הפנים, עורך דין מנהלי, אזרחות ישראלית

חיים משותפים משרד הפנים

בישראל פועלת הוועדה הבינמשרדית לעניינים הומניטאריים. תפקידה של ועדה מיוחדת זאת הינו לבחון את אותם מקרים חריגים וייחודיים, המצדיקים קבלת מעמד לאזרחים זרים מטעמים הומניטאריים, ואף לאשר מעמד בישראל לרבות מעמד תושב קבע. הוועדה הבינמשרדית פועלת כוועדה מייעצת למנכ"ל רשות האוכלוסין ההגירה ומעברי הגבול בבחינת בקשות שונות למתן מעמד בישראל.

קרא עוד »
הסדרת מעמד לזרים - עורך דין לענייני הגירה

הסדרת מעמד לזרים – עורך דין לענייני הגירה

בישראל פועלת הוועדה הבינמשרדית לעניינים הומניטאריים. תפקידה של ועדה מיוחדת זאת הינו לבחון את אותם מקרים חריגים וייחודיים, המצדיקים קבלת מעמד לאזרחים זרים מטעמים הומניטאריים, ואף לאשר מעמד בישראל לרבות מעמד תושב קבע. הוועדה הבינמשרדית פועלת כוועדה מייעצת למנכ"ל רשות האוכלוסין ההגירה ומעברי הגבול בבחינת בקשות שונות למתן מעמד בישראל.

קרא עוד »
סירוב כניסה לישראל

ויזה לישראל

מדינת ישראל פותחת את שעריה לתיירים ממדינות האיחוד האירופי, ארה"ב ואוסטרליה, אתם היא מחזיקה בהסכמים, לכניסה לישראל למטרות ביקור ו/או טיול לתקופה שאינה עולה על תשעים יום.

אזרחי מדינות אלה אינם צריכים להגיש בקשת ויזה לישראל מוקדמת, והסדרת אשרת הכניסה שלהם למדינה מתבצעת במעמד מעבר הגבול בשדה התעופה, באופן כמעט אוטומטי. אזרחי מדינות אחרות המבקשים לבקר בישראל מכל סיבה שהיא ייאלצו להגיש בקשה מוקדמת באמצעות שגרירות ישראל המקומית.

אזרחים זרים המבקשים לשהות בישראל מעבר לתקופה בת תשעים ימים האמורה יגישו בקשת ויזה לישראל בהתאם לאופי ולמטרת הביקור:

אשרת עבודה

ויזה לישראל המספקת אשרת עבודה יכולה להינתן בשני אופנים:

  • אשרת עבודה מסוג ב' 1- ויזה לישראל הניתנת לבעל מקצוע/ מומחיות לתקופה מוגבלת ומאפשרת לו הגעה ושהייה בישראל על סמך היתר העסקה בתחום האמור לתקופה מוגבלת. אשרה זו ניתנת להארכה.
  • אשרת מבקר מסוג ב' 2-  אשרה זו מיועדת הן לביקור בני משפחות של עובדים זרים בישראל והן לביקור של אזרחים זרים לצורך ניהול עסקים. אין מדובר באשרת עבודה בפועל, כי אם כניסה ושהייה מוגבלת בישראל לצורך קיום פגישות עסקיות, ניהול וראיונות וכדומה.

אשרת מתנדב

ויזה לישראל לאזרחי מדינות זרות המבקשים להתנדב בישראל בתחומי עיסוק שונים בניהם בחקלאות, ברפואה, במוסדות חינוך והעשרה ועוד.

אשרת כניסה זו ניתנת לרוב במסגרת שיוך ושיתופי פעולה עם עמותות מוכרות, ארגונים וגופים ציבוריים.

המתנדבים בוחרים להגיע לישראל מסיבות ערכיות והומניות ואינם רשאים לקבלת שכר במסגרת אשרה זאת.

אשרת סטודנט

בין אם כחלק מתכניות חילופי סטודנטים ושיתופי פעולה עם מוסדות אקדמיה שונים בעולם, ובין אם כיוזמה עצמאית של אזרח זר המבקש ללמוד במוסדות האקדמיה בישראל, מדינת ישראל מנפיקה ויזה לישראל מבעוד מועד לסטודנטים המבקשים לנצל את מוסדותיה לצורך השכלה גבוהה, וזאת בכפוף לאישור קבלה למוסד מוכר והצגת מסמכים בהתאם

כל אזרח מדינה זרה המבקש ויזה לישראל לכל מטרה שהיא נדרש בנוסף להליך הפורמלי הרגיל לחתום על הצהרה בה הוא מתחייב כי לא פעל ו/או בכוונתו לפעול כנגד מדינת ישראל ובטחונה.

אשרה נוספת המבוקשת לא אחת היא ויזה לישראל על מנת להתאחד עם אזרח/ית מישראל, עמו נקשרו קשרי זוגיות ואהבה.

מדובר בעצם בבקשת ויזה לישראל והסדרת מעמד קבע הזוכה להתייחסות אחרת מבקשות טכניות אחרות.

מאחר וקיום מערכת זוגית ורגשית אינה ניתנת להוכחה בהצגת מסמכים, זוג המורכב מאזרח ישראלי ואזרח זר יצטרך להגיש את בקשתו ולעמוד לחקירת מוסדות המדינה- אשר נועדו לבחון את אמיתות הדברים וקיום של קשר זוגי בין השניים.

אזרח ישראלי המבקש לקרב ולהביא אליו אזרח או אזרחית של מדינה זרה לתושבות קבע ותוך רצון למעמד חוקי ומוסדר ארוך טווח מוטב לו לפנות לעורך דין מקצועי ומנוסה בתחום ההגירה, ולנהל את התהליך מראשיתו בעזרת עורך דין.

רשויות ההגירה ומשרד הפנים הם מן המחמירים בכל הנוגע לאישורי כניסה ושהייה בישראל, וכל פניה אליהם עשויה להיתקל בקשיים בירוקרטיים וקשיים טכניים שיתורגמו לסירוב ממנו קשה לסגת.

קבלת ויזה לישראל והסדרת מעמד חוקי של אזרח זר בישראל מכל סיבה שהיא מצריכה הליך בירוקרטי מורכב, מילוי מסמכים מפורטים והצגת מסמכים, אשר בחלקם הגדול נכתבו ונחתמו בשפות שרות, מה שיצריך תרגום מקצועי וחתימת נוטריון.

שהגשת ערעור על סירוב לבקשה תאריך את התהליך ותצריך חובת הוכחה מוגברת ממנה ניתן להימנע על ידי הגשת הבקשה כראוי ותכנון מבעוד מועד של הפניה בהתאם למסיבות.

משרד עורכי דין עמרי אזולאי מטפל בבקשות ויזה לישראל הגירה והסדרת מעמד במקצועיות שאין שניה לה, ביעילות ובשרותיות.